HomeUPUTE ZA KLUBOVE

Poštovani sportski prijatelji,

Ovim putem Vam dostavljamo što je sve neophodno kako bi organizacija turnira bila na zavidnom nivou te Vas molimo da se pridržavate navedenog.

PRIJAVNICE I PRIJAVE IGRAČA

Prijavnica se nalazi u privitku dopisa koji ste primili.
Potrebno je popuniti prijavnicu za svako godište pojedinačno, navesti ime i prezime trenera te svih igrača koje prijavljujete.
Brojevi koje prijavite uz nekog igrača se ne mijenjaju do kraja turnira (prijavnica vrijedi za sve utakmice na turniru).
Uz prijavnicu sa popisom igrača, obavezno je dostaviti kopije identifikacije igrača (registracije, osobne karte ili putovnice).
Prijavnice je obavezno poslati na mail adresu nkunionpodstrana@net.hr najkasnije do 01.10.2018.
Prijavnice i kopije identifikacijskih dokumenata će se nalaziti kod koordinatora natjecanja na svakom od terena na kojima se igraju utakmice Grand cupa.

KOMUNIKACIJA

Sve upite šaljite mailom na adresu nkunionpodstrana@net.hr i dobit ćete precizne odgovore na Vaša eventualna pitanja.
Molimo Vas da nam dostavite točno vrijeme Vašeg dolaska na turnir (odnosi se na klubove koji imaju rezerviran smještaj) kako bi Vas naše osoblje dočekalo u objektim gdje ćete biti smješteni.
Ukoliko budete imali ikakvih dodatnih potreba, upita ili želja tijekom turnira, a vezano je za smještaj i prehranu, molimo Vas da nam pošaljete e-mail na adresu nkunionpodstrana@net.hr ili kontaktirate Luku Čelića na 098 130 0349.
Za vrijeme turnira, sve potrebne informacije o rasporedu igranja, svlačionicama, pravilima i sl. ćete moći dobiti od koordinatora natjecanja:
Stobreč: Milenko Bikić (mob. 098 269 366)
TTTS: Ivan Dragaš (mob. 095 815 1887)

Eventualne pritužbe i prigovore za vrijeme turnira je neophodno prijaviti koordinatorima natjecanja koji će isto proslijediti komisiji za žalbe.
Rasporede utakmica ćemo objaviti na službenim stranicama turnira, a prethodno ćemo Vam sve dostaviti putem službenog e-maila.

UPLATE

Uplate je potrebno izvršiti na najkasnije do 03.10.2018.
Uplatom kotizacije potvrđujete sudjelovanje na turniru te stičete pravo nastupa.
Računi za kotizaciju će biti izdani i poslani putem e-maila nakon što nam pošaljete prijavnice.

DODATNO: Pravilnik turnira i službeni raspored utakmica će biti objavljeni na našim službenim stranicama.

AGENDA TURNIRA

• PETAK, 05.10.2018
  • SUBOTA, 06.10.2018
  • NEDJELJA, 07.10.2018
  • PONEDJELJAK, 08.10.2018

Grupna faza natjecanja

• Grupna faza natjecanja
  • Četvrtfinalne utakmice
  • Polufinalne i finalne utakmice od 09:00 do 15:50 h
  • Dodjela nagrada i svečano zatvaranje turnira – stadion NK Primorac Stobreč od 16:00 h

Zahvaljujemo vam se na povjerenju i preciznosti, želimo Vam se zahvaliti na povjerenju, a istovremeno naglašavamo da nam je neophodna kvalitetna suradnja i komunikacija te da za uspješnu organizaciju trebamo Vašu podršku u vidu pridržavanja pravila, rasporeda i termina.

Srdačan pozdrav,
Organizacijski odbor Grand cup

All contents © copyright NK Union Podstrana. All rights reserved. | Design by mpprint